У Кам’янському дитина випала з вікна

Необережність дорослих привела до тяжкого травмування малолітнього хлопця. Трагедії можна було уникнути, аби бабуся не залишила чотирирічного онука одного в кімнаті з відчиненим вікно. Про це повідомили в ГУ НП в Дніпропетровській області.

Шостого липня до приймального відділення міської лікарні швидкої допомоги у Дніпрі було доставлено малолітнього хлопчика 2011 року народження з травмами тіла. За попередньою інформацією дитина випала з вікна.

Як з’ясували поліцейські того дня дитина була під наглядом своєї бабусі. За словами останньої коли вона відволіклась на декілька хвилин, онук виліз на підвіконня та обпершись об москітну сітку , випав із відчиненого вікна квартири, розташованої на п’ятому поверсі. Та, як говорять медики, дитина народилася » в сорочці». Хлопчик при падінні зачепився за кущі, що і врятувало його від більш тяжких наслідків.

Поліцейські нагадують, саме батьки несуть повну відповідальність за дитину до повноліття. Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність батьків за злісне невиконання по догляду за дитиною(ст.166), та найтяжчим покаранням є травмована дитина чи обірване юне життя.

Дані про подію внесені в журнал ЄРДР за ст. 166( Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КУ України, поліцейськими з’ясовуються всі обставини, що привели до трагічної події.

Добавить комментарий