У Кам’янському живе один з найкращих юних електромонтерів України

Днями в Івано-Франківській області на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». У боротьбі за перемогу свої професійні вміння демонстрували представники 24 областей України та міста Києва – переможці відповідних регіональних конкурсів. Окрім демонстрації своїх знань та умінь, конкурсанти мали змогу ознайомитися з красотами Прикарпаття, відвідати Буковель.

Дніпропетровщину на конкурсі представляв учень Кам’янського вищого професійного училища Данило Тарасов. Конкурс проходив у два етапи – теоретичний та практичний.

Теоретичний етап, окрім відповідного тестування, передбачав виконання розрахункової задачі, повідомляють у  прес-службі міськради.

Практичний етап складався з трьох завдань: знаходження несправностей електричних апаратів обліку і захисту; складання електричного кола керування освітленням з декількох місць; складання силового кола та кола керування електродвигуном за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевого вимикача та імітацією роботи електромагнітного гальма.

За підсумками виконання усіх завдань за рішенням компетентного журі Данило Тарасов увійшов до складу переможців, зайнявши ІІІ місце.