У Кам’янському капітально ремонтують медичні заклади та відділення у лікарнях (фото)

У Кам’янському Дніпропетровської області продовжують виконувати капітальні ремонти медичних закладів та відділень у лікарнях. Основна мета – підвищити якість надання пацієнтам кваліфікованої медичної допомоги.

Так, у міській лікарню №9 після капітального ремонту відкрили відділення реанімації та інтенсивної терапії. Це перший ремонт, який було виконано у відділенні з моменту побудови лікарні у 1985 році. На даний момент це відділення повністю змінилося. Тут виконали електромонтажні роботи, замінили комунікації, встановили нові вікна та двері, оновили покриття підлог та стін. Відділення оснастили новим сучасним медичним обладнанням, функціональними ліжками та меблями. Комфортні умови роботи також створили для медичних співробітників.

Кам'янське_ремонт відділення лікарні 9

«Наше відділення призначене для надання допомоги пацієнтам у важкому стані. Тут перебувають люди після перенесених операцій та наркозу, тому санітарні умови мають відповідати всім нормам. Сьогодні, після проведеного ремонту, відділення повністю оновилося та відповідає стандартам. Нам завезли нове обладнання, монітори, ліжка, дихальну апаратуру та багато іншого для надання пацієнтам висококваліфікованої медичної допомоги», — сказала завідувачка відділення Ірада Лебеденко.

Кам'янське_ремонт відділення лікарні 9

Це вже восьме відділення з урахуванням педіатричного корпусу, яке капітально відремонтували у 9-й лікарні.

Цього року у Кам’янському заплановано відремонтувати 10 відділень, у тому числі – повний капремонт лікарні №2 у Соцмісті на вулиці Менделєєва та відкриття збудованої з нуля амбулаторії у селищі Романкове. За останні кілька років капітально відремонтували 20 відділень у лікарнях міста. Крім того, заплановано повний капітальний ремонт усіх корпусів 9-ї лікарні з утепленням фасадів та благоустроєм, а також ремонт тих відділень, які ще не зроблено. Також наступного року продовжать ремонтувати відділення в інших лікарнях міста.

Кам'янське_ремонт відділення лікарні 9

Відділення реанімації та інтенсивної терапії надає ургентну та планову медичну допомогу хворим структурних підрозділів лікарні та є базою надання невідкладної акушерської допомоги вагітним, породіллям та новонародженим. Щорічно у відділенні інтенсивної терапії проліковується понад 2 000 хворих, під час оперативних втручань надається анестезіологічна допомога понад 3 000 пацієнтів.

Кам'янське_ремонт відділення лікарні 9