У Кам’янському пройшов молодіжний спортивний фестиваль (Фото)

Вчора у Кам’янському на території біля стадіону «Буревісник» відбувся масовий спортивно-патріотичний фестиваль, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ньому взяли участь старшокласники 38 шкіл міста – загалом понад сімсот осіб.

Це вже другий такий фестиваль, і основна його мета – популяризація здорового способу життя та патріотичне виховання юного покоління.

Кам`янське_молодіжний фестиваль

У рамках фестивалю школярі брали участь у патріотичному квесті на орієнтування, змагалися в перетягуванні каната і піднятті гирі, на швидкість розбирали та збирали зброю, брали уроки надання першої медичної допомоги. Кожен учень міг обрати найбільш цікавий для нього напрям, перевірити свої сили, випробувати можливості.

Першим конкурсом, що підлягав обов’язковому оцінюванню, був стройовий огляд. Молоді хлопці та дівчата старанно марширували, голосно вигукуючи гасла та виконуючи українські народні пісні.

Кам`янське_молодіжний фестиваль

Оцінювали учасників члени журі на чолі з начальником Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, полковником внутрішньої служби Сергієм Тюфтієм.

За підсумками всіх конкурсів були підраховані загальні та проміжні результати. На завершення фестивалю відбулася церемонія нагородження переможців.

Кам`янське_молодіжний фестиваль

У конкурсі зі стройової підготовки 1 місце здобула ЗОШ № 22, 2 місце – ЗОШ № 25, 3 місце – гімназія № 11. У перетягуванні канату: 1 місце – ЗОШ № 9, 2 місце – ЗОШ № 30, 3 місце – ЗОШ № 19. У дисципліні з підняття гирі: 1 місце – ЗОШ № 25, 2 місце – ЗОШ № 28, 3 місце – гімназія № 39.

Усі без винятку учні гідно та з особливим ентузіазмом представляли свою школу. Школярі та вчителі лишилися задоволені спортивним святом, дякували організаторам за проведення фестивалю.

Кам`янське_молодіжний фестиваль

Найближчим часом у Кам’янському відбудеться маса загальноміських спортивних заходів, у яких зможуть взяти участь усі охочі, повідомляють у  прес-службі міськради.

Зокрема, вже наступної суботи – 20 травня на майдані Петра Калнишевського стартує загальноміський легкоатлетичний пробіг пам’яті К. Р. Патер-Розумовського. А ще через тиждень, 27 травня, в місті планується провести спортивне свято – «Велодень», який вже встиг стати доброю традицією для городян і гостей Кам’янського.