У Кам’янському реконструюють об’єкти соціальної сфери (фото)

У Кам’янському продовжують реконструювати інфраструктурні об’єкти. Триває ремонт та оновлення фасадів будинків у центрі – Майдан Героїв, проспекти Шевченка та Свободи. Фасади багатоповерхових будинків фарбують в один колір, щоб наголосити на їхній історичній та архітектурній цінності, сформувати гарний зовнішній вигляд міста.

ремонт об'єктів соціальної сфери_Кам'янське

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також капітального ремонтують кінотеатр «Мир». Вперше за весь час експлуатації тут повністю оновлюють великий зал для глядачів – замінюють комунікації, підлогове покриття, сцену, освітлення, стелю та крісла. На 60% виконано утеплення та оновлення фасадної частини будівлі, проведено гідроізоляцію фундаменту.

ремонт об'єктів соціальної сфери_Кам'янське

«Кіноконцертний зал «Мир» – це культурний центр дозвілля лівобережжя. Тут проводяться хореографічні, вокальні та інші творчі заняття. Після капітального ремонту будівля набуде гарного зовнішнього вигляду і стане більш комфортною для відвідувачів», – сказала директор кінотеатру Жанетта Сокуренко.

ремонт об'єктів соціальної сфери_Кам'янське

У рамках надзвичайної кредитної програми триває реконструкція окремої будівлі гімназії №11. Щоб розвантажити основну будівлю школи, до нової будівлі переведуть молодші класи та відкриють дошкільне відділення.

ремонт об'єктів соціальної сфери_Кам'янське

Також повністю ремонтують будівлю міської лікарні №2 у Соцмісті на вулиці Менделєєва. У ході капремонту тут уже замінили покрівлю та всі комунікації. Виконають ремонт усіх внутрішніх приміщень, закуплять нові меблі та обладнання, проведуть благоустрій прилеглої території.

Медичний заклад обслуговуватиме близько 30 тисяч жителів. Тут будуть створені всі умови для діагностики та лікування пацієнтів, у тому числі денний стаціонар.

ремонт об'єктів соціальної сфери_Кам'янське

«У лікарні та інших будівлях мають бути пандуси, щоб люди на візках мали змогу доступу, а також спеціально облаштовані санвузли», – сказала Людмила Лазаренко, інвалід І групи, голова міського товариства людей з інвалідністю «Лелека»

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!