У Кам’янському відзначили день друзів

Про дружбу говорили сьогодні, 9 червня, у бібліотеках Кам’янського дорослі та діти. Тут пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню друзів. Повідомляють у прес-службі міськради.

«Дружба – це…» – літературно-конкурсну програму на таку тему було організовано на абонементі Центральної міської бібліотеки імені Т.Г.Шевченка для дітей другого загону пришкільного табору середньої школи №34. Юні читачі познайомилися з історією свята, книгами дитячих письменників про дружбу. У програмі були квест, вікторини, ігри, які можна пройти лише компанією з двох, трьох або чотирьох друзів. Тих, хто пройшов усі конкурси, чекали призи.

У читальному залі бібліотеки відбувся захід «Діти, давайте жити дружно». У ньому взяли участь дітлахи третього загону пришкільного табору школи №34. Учні ознайомилися з літературою, віршами, музикою, мультфільмами, які присвячені дружбі.

У юнацькому відділі побували діти з першого загону шкільного табору. Для них бібліотекарі підготували вікторину, загадки про дружбу та фільм «Пелікан» про дружбу хлопчика і птаха.

Міжнародний день друзів – це чудовий привід написати, зателефонувати своїм друзям або зустрітися з ними в рідній і дружній компанії, поділитися відмінними спогадами та гарними новинами, зазначають бібліотекарі.