У Кам’янському взялися за стихійну торгівлю (Фото)

Проблема  несанкціонованої торгівлі у Кам`янському, попри багаторічні спроби її врегулювати, досі залишається актуальною. Останнім часом мешканці стали частіше нарікати на захаращені стихійними ринками вулиці. Крім того, що ця торгівля псує зовнішній вигляд міста, вона ще й небезпечна. Адже ніхто не контролює якість і свіжість продуктів, які реалізуються в таких місцях.

Першими вулицями, на яких прибирають стихійні ринки, стали Мурахтова, Тагільська, Широка та проспект Свободи.

«У нас є домовленість із керівництвом Центрального ринку про виділення близько 240 місць для стихійних торговців. Ці ряди позначені спеціальними табличками, і люди можуть торгувати тут безкоштовно. Зрозуміло, що для багатьох продавців стихійних ринків це фактично єдиний спосіб заробити, тому простою забороною проблему не вирішити. Ми не змушуємо людей припинити свою діяльність, а лише пропонуємо їм працювати у законному полі», — зазначають у прес-службі міськради.

Заходи із впорядкування несанкціонованої торгівлі триватимуть і надалі — планують прибрати стихійні ринки на майдані Героїв, у районі Черемушок – по вулиці Ніколенка та біля нічного клубу «Україна», а також на лівобережжі міста.