У Кам`янському затримали шахрайку (Фото)

17 липня в лівобережній частині міста Кам’янського поліцейські затримали зловмисницю, яка шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами та мобільним телефоном у літньої жінки. Про це повідомили в ГУ НП в Дніпропетровській області.

шахрайка

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як з’ясувалося, 17 липня зранку зловмисниця побачила на ринку літню жінку, підійшла до неї і представилася соціальним працівником. Шахрайка повідомила, що жінці передбачена виплата у розмірі 300 гривень, як надбавка до пенсії і показала купюру номіналом 500 гривень. Але пенсіонерка повідомила, що в неї не має решти з такої банкноти і запропонувала «соцпрацівниці» піти до неї додому аби розрахуватися. Шахрайка погодилися і в результаті чого обидві відправилися додому до старенької. Поки пенсіонерка ходила за рештою, шахрайка побачила схованку, де зберігаються гроші. Після чого вона попросила попити води, а сама в цей час забрала мобільний телефон та всі гроші, а це понад 6000 гривень і втекла з квартири. Але при виході із під’їзду була затримана поліцейськими.

Виявляється, один із заступників начальника поліції Кам`янського, будучи вихідним у цей день, знаходився у своїх особистих справах на ринку і випадково звернув увагу на жінку, яка розмовляла із пенсіонеркою. Він прислухався до їх розмови і запідозрив недобре. Потім простежив за жінками до під’їзду і залишився чекати, викликавши на допомогу поліцейських.

Зловмисниця відразу свою провинну заперечувала, але коли при особистому огляді у неї були вилучені грошові кошти та мобільний телефон у всьому зізналася. Пенсіонерка також упізнала зловмисницю, після уходу якої у неї із квартири зникли гроші та мобільний телефон.

Шахрайці 45-років, уродженка Луганської області, раніше двічі судима за шахрайство.

На даний час поліцейськими перевіряється її причетність до скоєння аналогічних злочинів. У зв’язку з цим, поліція Кам’янського звертається до мешканців міста та прилеглих районів, уважно подивитися на фото шахрайки,і якщо ви або ваші близькі стали жертвою її шахрайських діянь обов’язково повідомте в поліцію за телефонами: « 102», 067-757-89-77, 098-874- 01-19.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь