У Кривому Розі функціонує унікальна система мистецької освіти

У Кривому Розі не закрито жодного закладу культури, навпаки – місто продовжує їх підтримку та модернізацію. У 2022 році буде реалізовано ще три проєкти з розвитку об’єктів культури.

Так, в цьому році запланований капітальний ремонт фасаду школи мистецтв №2, утеплення будівлі та капітальний ремонт фасаду міського історико-краєзнавчого музею та завершення ремонту фасаду музичної школи №10.
Наприкінці 2021 на виділені з міського бюджету кошти було проведено ремонт будівлі музичної школи №4.

Окрім ремонту ґанку та вхідної групи, в музичній школі №4 проведено також капітальні ремонти концертного залу, внутрішніх приміщень, системи опалення, здійснено заміну вікон та дверей.

«Наш заклад – один з кращих у Дніпропетровській області. У нас навчається 560 учнів. Ми дуже вдячні, що місто підтримує нас та постійно сприяє нашому розвитку. Для забезпечення інклюзивної освіти була зроблена реконструкція ґанку, який обладнали вертикальною підіймальною платформою для можливості підняття наших маломобільних вихованців. Це дуже важливо, бо у нас займаються різні дітки», – поділилася враженням директор закладу Олена Ковальська.

У місті функціонує унікальна система мистецької освіти від початкового до вищого рівня. Це – Криворізький обласний фаховий коледж, факультет мистецтв КДПУ (Криворізький державний педагогічний університет) та 18 мистецьких шкіл, в яких навчається близько 7 тисяч дітей.

Кривий Ріг – це єдине місто, в якому за кошти міського бюджету утримується 3 театри, історико-краєзнавчий музей та його філія, 10 палаців культури, 46 бібліотек, 18 шкіл мистецтв. Це художні та музичні школи у яких навчається більше 7 тисяч талановитих дітей. Криворіжці дуже часто виграють на конкурсах різних рівнів.