У Кривому Розі на маршрут вийшов повністю оновлений трамвай (фото)

У Кривому Розі вже багато зроблено, аби муніципальний транспорт був доступним та комфортним. Так, в ході виконання програми з модернізації муніципального електротранспорту на маршрут №14 (вул. Героїв АТО – Рязанова – Соборності-Домнобудівників – Дружба- ст. Кривий Ріг-Головний) вийшов повністю оновлений трамвай.

Криворізькі фахівці «Швидкісного трамвая» створили нову машину. Проведена заміна фактично всіх систем, при цьому зниження витрати електроенергії на рух — на 40-45%. А це у сучасних реаліях – не менш важливо.

трамвай_Кривий Ріг

В трамваї повністю замінена на нову електропроводка вагону, проведено внутрішнє оздоблення кабіни водія та салону. Для пасажирів — більш сучасні та зручні сидіння, встановлені USB зарядні пристрої, замінена система опалення. Ступені салону виготовлені з нержавіючої сталі, що збільшить їх строк служби. Встановлені нові з алюмінієвого профілю пасажирські двері, які мають сучасний дизайн та обладнані безшумним приводом. Також салон та кабіна водія обладнані новими енергозберігаючими світильниками.

трамвай_Кривий Ріг

Протягом останніх років майстрами підприємства було вже оновлено 12 трамвайних вагонів, які на сьогоднішній день працюють на лініях трамвайних маршрутів.

трамвай_Кривий Ріг

Окрім впровадження безкоштовного проїзду, відкрито 15 нових маршрутів, придбано 62 нових сучасних тролейбуси, 27 нових автобусів, зроблено та випущено на лінію 11 криворізьких тролейбусів з автономним ходом, реконструйовано 42 тролейбуси й трамваї, забезпечено поступово відновлення автопарку спецтехніки для їх обслуговування, модернізацію контактної мережі та колій. Також у 2022 році передбачено закупівлю ще 15 нових сучасних трамваїв.

Комунальний електротранспорт завжди користувався попитом у криворіжців, а після введення в місті безкоштовного проїзду на цьому виді транспорту, все більше городян надають перевагу поїздкам саме у міських трамваях, тролейбусах та автобусах.

трамвай_Кривий Ріг

Новий трамвай буде працювати на маршруті №14: вул. Героїв АТО – Рязанова – Соборності- Домнобудівників – Дружба- ст. Кривий Ріг-Головний. Планується що він буде перевозити щоденно приблизно 3600 пасажирів.