У Кривому Розі набирає популярності петиція про сезонну пільгу

У Кривому Розі виникла ідея зробити пільговий проїзд особам до 18 років. Петиція з таким проханням з’явилась на відповідному сайті.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша гордість,  надія  і опора. Виховувати і вивчати дітей — святий обов’язок сім’ї.  Навчати дітей — завдання освітніх закладів.  Підтримувати, заохочувати, ростити свідомих містян, сприяти гідному розвитку підростаючого покоління  – має влада і громадськість. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і вдячна!  Як мати, як мешканка Кривого Рогу, від імені батьків дітей міста,  ще раз,  прошу депутатів міської ради допомогти нам батькам і прийняти рішення щодо встановлення пільгового проїзду у розмірі 50% вартості проїзду у міському транспорті дітям віком до 18 років у період з 1 вересня до 31 травня включно (сезонна пільга). Міський бюджет міг би компенсувати ці витрати перевізникам,  або запропонувати перевізникам бездотаційну основу перевезення дітей на період з 1 вересня до 31 травня включно», – вважає автор петиції Валентина Матус.

На думку мешканки Кривого Рогу, школярам досить часто доводиться користуватися міськими маршрутками, оскільки багато хто з них їздить до школи в інший район, а також відвідують різні гуртки. При чому частина школярів відвідує по кілька різних секцій та гуртків, і щодня батьки віддають чималу суму коштів, щоб їхня дитина розвивалася і навчалася новому. Наразі петиція зібрала 501 голос з 1000 необхідних. Підпис можна залишити до 19 березня.