У Кривому Розі оновлюють комунальний міський автотранспортний парк

У Кривому Розі триває робота з оновлення комунального міського автотранспортного парку. У 2022 році у місті буде придбано 15 нових трамваїв та 6 – капітально відремонтовано. Крім оновлення та модернізації автопарку коштом міського бюджету закуплено спеціалізовану універсальну техніку для сталої та безперебійної роботи пасажирського транспорту, зараз придбано ще 4 одиниці спецтехніки.

У Кривому Розі модернізація міської системи комунального транспорту – це цілий комплекс робіт. Вже багато зроблено для того, щоб було доступне зручне транспортне сполучення – придбано нові 62 тролейбуси, 27 автобусів. Одні з перших в Україні в місті впровадили технологію капітально-відновлювальних ремонтів, завдяки якій криворізькі майстри роблять, фактично, на 90% нові машини – на сьогодні на маршрутах працює 42 капітально відремонтованих тролейбусів і трамваїв.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Крім цього – оновлюють автопарк спецтехніки для обслуговування комунального транспорту. З її допомогою більш якісно та швидше можна відновлювати рух пасажирського транспорту та покращити оперативне вирішення виробничих питань, які виникають під час перевезення. Для міста це не перше придбання, нещодавно КП «Міський тролейбус» отримало нову спецтехніку для обслуговування контактної мережі тролейбусів. В планах – придбання ще техніки, яка поліпшить перевезення криворіжців.

Серед останніх новинок – технологічний транспорт, який використовується у виробничих цілях підрозділів комунального підприємства «Швидкісний трамвай». А саме, Bobcat S530 в комплекті з навісним обладнанням, зварювальний агрегат, самоскид та телескопічний автогідропідйомник. Вся техніка є універсальна і застосовується у більшості аварійних, комплексних та поточних ремонтних роботах трамвайних колій та водогону. Крім того, техніка залучена і для підготовки місць встановлення та установки опор контактної мережі трамвая, для заміни й ремонту кабельної мережі, для виконання вантажно – розвантажувальних робіт та перевезення вантажів.

Нещодавно транспортники Кривого Рогу для обслуговування контактної мережі тролейбусів отримали: колісний навантажувач з телескопічною стрілою Bobcat T35.130SLP в комплекті з навісним обладнанням, платформу для персоналу, крановий гак, відвал снігоприбиральний та бур з гідравлічним управлінням. Саме за допомогою такої техніки можна виконати низку робіт, розпочинаючи з підготовки місць встановлення та установки опор контактної мережі тролейбуса, обслуговування встановлених електронних табло, до прибирання й розчистки територій від сміття, снігу та для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!