У Кривому Розі поліція поїхала за собакою, а натомість – врятували дітей

Днями у Кривому Розі екіпаж патрульних №214 отримав завдання на робочий планшет про те, що в районі вулиці Незалежності України бігає безхатній собака та кусає дітей.

Прибувши на місце, заявниці виявлено не було, але й справді помічено собаку на дитячому майданчику. Силами патрульних собаку зловили та помістили в патрульний автомобіль, після чого відпустили в віддаленому місті від людей.

Згодом інспектори повернулись щоб впевнитись, що дітям більше нічого не загрожує. Аж раптом в отворі вікна однієї з квартир багатоповерхівки на п’ятому поверсі було помічено двох маленьких дітей, які ледь не випадали з вікна. Не гаячи часу патрульні піднялися на п’ятий поверх та намагались достукатись до мешканців квартири але ніхто не відповідав. Одразу ж стало ясно, що діти самі без нагляд, повідомляють у прес-службі поліції.

Так як була пряма загроза здоров’ю та життю малят, у присутності свідка патрульні прийняли рішення про проникнення до квартири. Дітей благополучно зняли з-під віконня, викликали швидку медичну допомогу та встановили зв’язок із матір’ю діточок. Дочекавшись матір дітей патрульні поліцейські відібрали від неї пояснення з приводу ситуації, що склалася та передали їй малят.