У Кривому Розі пройшли змагання з workout (Фото)

Днями у Кривому Розі, втретє поспіль у парку ім. Ф. Мершавцева, де встановлене спеціальне обладнання для тренувань, пройшли відкриті змагання для усіх, хто бажає перевірити себе на силу і витривалість, а також для чисельних глядачів.

- 2017_00070

Цьогорічний «Кубок Правди» — змагання з work­out під відкритим небом — вражав своїми масштабами – найбільша кількість учасників, найвищі результати і нова категорія, яка вже показала несподіванки, підкреслюють організатори.

- 2017_00058

Загалом у змаганнях взяли участь 63 особи, з яких – 53 юнаки та чоловіки та 10 дівчат. Так, цього року вперше дівчата офіційно змагаються у окремій категорії Base Girls Workout.

Наймолодший воркаутер – восьмирічний Іван Комісаров, який прийшов не сам, а зі своїм батьком – Миколою Комісаровим, який у свою чергу став найстаршим учасником – 42 роки.

- 2017_00059

У категорії «Фрістайл» перше місце посів 17 річний Іван Демченко, у базових змаганнях серед хлопців перемогу отримав Анатолій Прохоренко, серед чоловіків – Денис Гетьман. Серед дівчат кращою стала Наталія Кравченко.

Усі переможці отримали корисні призи, учасники —   досвід змагань, а вболівальники – купу емоцій та вражень.