У Кривому Розі реалізують ще два великих проєкти

У Кривому Розі в 2022 році реалізують ще два великих проєкти із капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулицях Січеславській та Електричній, а на дев’яти вулицях поміняють енергозатратні світильники на сучасні світлодіодні.

Цього року у місті стартували роботи по заміні зовнішнього освітлення. На одній із центральних автомагістралей Центрально-Міського району по вулиці Купріна до вулиці Кривбасівської проводиться поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення. На ділянці протяжністю 2,5 км буде замінено 200 світильників, на сьогодні встановлено вже понад 100 сучасних LED-світильників.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Проєкт по заміні освітлення по вулиці Купріна, що є в’їзною дорогою до Кривого Рогу, є логічним продовженням реконструкції зовнішнього освітлення по вулиці Калнишевського, Лермонтова, проспекту Миру та багатьох інших проєктів, які вже реалізували, починаючи з 2015 року. В цілому, у Кривому Розі всі центральні автомагістралі отримали сучасне, якісне світлодіодне освітлення. Буквально торік засяяли по-новому вулиці Едуарда Фукса, Ракітіна, Володимира Великого, Волгоградська.

У 2022 році, крім вулиці Купріна планують замінити світильники по вулицях Десантній, Електрозаводській, Українській, Ватутіна, Криворіжсталі, Конституційній, Симбірцева, Мусоргського.

Стосовно капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, то цьогоріч реалізують два великих проєкти по вулицях Січеславській та Електричній. Всього буде змонтовано 364 світильники, в тому числі над тротуарами та пішохідними переходами; понад 6,7 км кабельно-провідникової продукції, оновлено 5 шаф керування зовнішнім освітленням.

У Кривому Розі всього 57 609 світлоточок. За програмою з модернізації та заміни зовнішнього освітлення вже замінили 28 620 старих світильників та ламп на енергозберігаючі металогалогенні лампи та LED-світильники, ще 28 989 – на ефективні натрієві. Реалізовано 27 крупних проєктів з капітального ремонту мереж, ще на 6 вулицях, які не освітлювалися з моменту забудови, змонтоване освітлення. Завдяки встановленню нового, сучасного освітлення з 2015 року в Кривому Розі вулиці, парки та сквери освітлюються й вночі – без переходу в «черговий режим.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!