У Кривому Розі терцентр відзначає 30 річницю заснування

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов зустрівся з колективом терцентру обслуговування одиноких та непрацездатних громадян Саксаганського району, який відзначає 30 річницю заснування, та обговорив із соціальними працівниками умови роботи терцентру та надання допомоги криворіжцям у сьогоднішніх реаліях.

У Кривому Розі працює наймасштабніша в Україні система соціальної підтримки населення. Різні види соціальної допомоги з міського бюджету отримують більше 140 000 криворіжців. Вітаючи працівників та підопічних терцентру з ювілеєм мер підкреслив, що попри складні соціально-економічні випробування, які зараз переживає кожне українське місто у звязку з пандемією коронавірусу, Кривий Ріг продовжує піклуватися про найменш захищених мешканців, і зокрема, людей «золотого віку».

терцентр_Кривий Ріг

Повністю збережена мережа соціальних установ, які підтримують криворіжців похилого віку і особлива подяка – працівникам територіальних центрів. «Саксаганський терцентр відкрився у місті одним із перших. Сьогодні ви обслуговуєте майже 5300 жителів району, щороку надаєте понад 600 тисяч соціальних послуг. І я без перебільшення можу сказати, що соціальний робітник це не професія — це поклик серця, найкращий друг, надійний помічник. Своєю увагою, турботою, допомогою ви повертаєте людині відчуття того, що вона потрібна, що про неї подбають у кризових ситуаціях!».

Колектив терцентру активно долучається до життя свого закладу і за підтримки зробив тут багато гарних перетворень. У центрі створені комфортні умови для відпочинку: світла затишна будівля, прекрасна зона відпочинку на свіжому повітрі. Проведена величезна робота із запровадження енергозберігаючих технологій. Директор закладу Оксана Кудісова, розповідає: «Завдяки участі у конкурсі «Громадський бюджет» ми встановили у відділенні денного перебування, у кімнатах відпочинку, сучасні ліжка, а для надання послуги «Університет третього віку» на європейському рівні маємо комп’ютерний кабінет. Ми хочемо, щоб наші підопічні почувалися тут як вдома, адже їм так потрібні тепло та добре слово і затишок!».

У Кривому Розі для соціальної підтримки одиноких непрацездатних громадян, надання їм різних видів допомоги у квітні 1988 року був відкритий перший Криворізький територіальний центр, на обслуговуванні в якому перебувало 520 мешканців. У 1991 році запрацював центр в Саксаганському районі.

терцентр_Кривий Ріг

З жовтня 2014 року у Кривому Розі працює проєкт Костянтина Павлова «Соціальне таксі». На сьогодні у місті 4 транспортні одиниці соціального таксі. За цей час надано більше 5 тисяч послуг мешканцям, обмежених у русі. Соціальним таксі користується понад 550 городян. Три машини придбані за кошти міського бюджету, а перше авто допоміг придбати Костянтин Павлов.