У Кривому Розі вирішуються всі нагальні питання життєдіяльності міського господарства

Не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, спричинену пандемією коронавірусу та обмежений фінансовий ресурс міського бюджету, завдяки раціональному використанню коштів у Кривому Розі вирішуються всі нагальні питання життєдіяльності міського господарства, збережені всі соціальні програми та інфраструктурні проєкти.

На квітневій сесії підтримано рішення щодо виділення з міського бюджету додаткового ресурсу – більше 32 млн грн на підтримку охорони здоров’я, транспорту, благоустрій Кривого Рогу.


Мер Костянтин Павлов сказав: «Для збереження здоров’я мешканців та підтримки закладів медицини виділяємо понад 18 млн грн. А це – і придбання кисневих концентраторів інфекційній лікарні, автоклаву лікарні №16, медичних виробів, лабораторного обладнання, розхідних матеріалів для лабораторних досліджень діагностичного центру. 7 млн грн – на забезпечення розрахунків за спожите теплопостачання закладами охорони здоров’я. В цілому, з початку пандемії у Кривому Розі з міського бюджету для боротьби з COVID-19 було спрямовано майже 191 млн грн».

Також, кошти направлять на завершення робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, заходів з благоустрою та капітального ремонту дошкільних закладів. Задля покращення якості пасажирських перевезень у міському бюджеті закладають кошти на розробку робочого проєкту з капремонту станції швидкісного трамваю «Зарічна» та «Майдан Праці».