У Кривому Розі завершили вакцинацію від COVID-19 понад 34,5 тис людей

У Кривому Розі працюють сім центрів масової вакцинації. Щодня там імунізують від коронавірусу бажаючих. Загалом у місті – понад 34,5 тис мешканців вакциновані двома дозами. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

«Перевірив один з криворізьких пунктів масової вакцинації від COVID-19 – у Центрі первинної меддопомоги №4. Працюють швидко, чітко, професійно. Щеплення – це відповідальне ставлення до власного здоров‘я. А колективний імунітет сьогодні – єдиний ефективний засіб боротьби з коронавірусом», – зазначив Максим Беспальчук.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Усі осередки масової вакцинації – у Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Крім цього, у Кривому Розі працюють 23 пункти щеплень при амбулаторіях. А ще – 14 мобільних бригад.

Один із центрів масової вакцинації – на вулиці Святогеоргіївській. Він при Центрі первинної медико-санітарної допомоги №5. Як і решта працює щодня. Зараз там щеплюють людей препаратом Moderna. В середньому 100-120 мешканців за робочий день. Почали минулого тижня і вже вакцинували майже 800 криворіжців.

В амбулаторіях Центру первинної допомоги №5 щеплюють китайським CoronaVac. А їх виїзні бригади – німецько-американською Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech, корейською AstraZeneca, китайською CoronaVac та американською Moderna.

Загалом на рахунку медичного закладу понад 19,6 тис щеплень.

«У нашому медзакладі вакциновані вже 72% співробітників. Я та старша медсестра першими показали приклад. Люди помітно активізувалися, стали свідомішими. Містян приходить на щеплення дедалі більше», – розповіла директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Анастасія Кузнецова.

Активно працюють над вакцинацією населення і в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3. Його директорка Тетяна Леонт’єва каже, раді щеплювати усіх охочих. Люди записуються через реєстратуру, приходять у порядку живої черги.

«Сьогодні мобільна бригада вирушила імунізувати понад 300 вчителів. Вакцинували й робітників декількох підприємств», – сказала Тетяна Леонт’єва.

Загалом на Дніпропетровщині – 30 центрів масової вакцинації.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!