У Криворізькому районі через необережне поводження з ворожим боєприпасом загинув чоловік

У Криворізькому  районі від ворожого снаряду через необережність загинула людина. Боєприпас здетонував, коли 59-річний чоловік намагався перевезти його на мопеді.

Не чіпати вибухонебезпечні предмети закликала під час брифінгу в ОВА головний фахівець ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дарина Цуркань.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Це вже 5-й випадок в області, коли люди підриваються, взявши в руки касетні боєприпаси, – наголосила Дарина Цуркань. –  Чоловік знайшов снаряд «Торнадо-С» біля села Мала Костромка. Перевозив його на мопеді. Під час руху польовою дорогою елемент здетонував. Стався вибух. Людина загинула на місці».

За словами головного фахівця, касетні боєприпаси можуть вибухнути в будь-який момент.

«Під час обстрілу вони прилітають  в поля, на подвір`я, на дахи будинків. Чіпати їх ні в якому разі не можна! Знешкоджувати снаряди мають право лише фахівці. Побачили підозрілий предмет – відразу телефонуйте до Служби порятунку чи поліції – 101 або 102», – підкреслила Дарина Цуркань.

Фахівці ДСНС та поліції продовжують розміновувати території Дніпропетровщини, які обстрілював агресор. З початку війни знешкодили майже 2 тис боєприпасів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!