У Львові відбудеться традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо

Цими вихідними, 29-30 жовтня, відбудеться ХХІ традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016».

Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА, передає ТРК Львів.

За попередніми заявками, участь у цьогорічному турнірі підтвердили 750 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд), з поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей. Вперше участь у змаганнях візьмуть представники збірних команд Польщі та Білорусі.

Особлива увага на «LVIV JUDO OPEN» приділяється змаганням в дитячих категоріях, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп будуть вручені пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

Інформація про змагання публікується на офіційних веб-порталах державних органів влади (Мінмолодьспорту України, Національного олімпійського комітету України, Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради та ін.), а також більше сорока спортивних, молодіжних та соціальних інтернет-ресурсах загальнодержавного та регіонального рівня. Телевізійні сюжети про змагання транслюються в ефірі ключових місцевих телеканалів.

Вартий уваги той факт, що цьогоріч за перебігом турніру можна буде слідкувати з будь-якого куточка земної кулі, оскільки його трансляція відбуватиметься в режимі он-лайн.

Добавить комментарий