У Львовi відкриють перший АНТИкінотеатр

Наступного тижня у центрі Львова відчинить свої двері для гостей унікальне місце відпочинку – АНТИкінотеатр Rockfellow. Кожен охочий зможе зняти його «під ключ» і самостійно обрати фільми до перегляду та час сеансу, пише Львівська газета.
Альтернативний формат закладу розробили та запатентували українці, він не має аналогів у світі. На запитання, чому заклад називається «АНТИкінотеатр», директор Rockfellow у Львові Ірина Геревич відповіла: «Всю ідеологію можна описати в одній фразі – в нас можна поставити фільм на паузу. В Тут не потрібно пристосовуватись до сеансів. Та й кіно, насправді, дивитися не обов’язково. Є безліч інших розваг 24 години на добу».
Заклад пропонує шість залів з індивідуальним дизайном на тему культових фільмів: «Гетсбі», «Рожева пантера», «Еверест», «Джейсон», Star wars, «Дикий захід». Кожен із них призначений від 2 до 18 осіб.
За словами засновників, формат АНТИкінотеатру – це не тільки перегляд фільмів і кінозал у власному розпорядженні, а також відеоігри вечірки і LIVE-трансляції спортивних подій, улюблені фільми в HD-якості на п’ятиметровому екрані, кінопобачення для двох, караоке, а також повний каталог фільмів і понад 100 ігор на будь-який смак.

Залишити відповідь