Україна вже утилізувала тисячу ПЗРК та 400 тисяч «стволів»

Україна вже утилізувала 1 тис. одиниць ПЗРК, 15 тис. тонн боєприпасів та 400 тис. одиниць легкого озброєння та стрілецької зброї в межах проекту трастового фонду НАТО зі знищення звичайних боєприпасів, легких озброєнь і стрілецької зброї та протипіхотних мін типу ПФМ-1.

Про це заявив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський під час заходу в Києві, на якому Агенція НАТО з питань забезпечення (NSPA) презентувала стан перебігу трьох проектів Цільових фондів НАТО, повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прес-службу МОУ.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Відповідно до Проекту Трастового Фонду НАТО, протягом 12 років було передбачено утилізувати понад 1000 одиниць переносних зенітно-ракетних комплексів, 133 тисячі тонн боєприпасів і 1,5 млн одиниць легкого озброєння та стрілецької зброї. У результаті спільної роботи України та НАТО, в ході першого етапу вже утилізовано 1000 одиниць ПЗРК, 15 тисяч тонн боєприпасів та 400 тисяч одиниць легкого озброєння та стрілецької зброї», – повідомив він.

За словами Ігоря Павловського, на другому етапі проекту трастового фонду НАТО передбачається утилізація 366 тис. одиниць легкого озброєння і стрілецької зброї, 73 500 тонн боєприпасів та 3,3 млн протипіхотних мін типу ПФМ-1. Так, на сьогодні 332 352 одиниць ПФМ-1 вже утилізовано.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь