У магазинах Дніпропетровської області може продаватися небезпечний сир

На прилавки магазинів Дніпропетровської області потрапив небезпечний сир, вироблений у Польщі. У продукті виявили харчову добавку – E410 (камедь ріжкового дерева). В основному вона застосовується в якості емульгатора або стабілізатора, але в Україні вона несанкціонована. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Інформаційне повідомлення надійшло від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Отримане по системі швидкого оповіщення, щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) стосовно виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатора в м’якому сирі з Туреччини, що експортувався з Польщі (виробник: BEL POLSKA Sp. z.o.o., Poland) до України (отримувач: ТОВ «Укрлогістика», вул. В’ячеслава Чорновола, 46А, м. Вишневе, Київська область, 08133).

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезазначеної продукції на території області.

«При виявленні даного продукту в обігу терміново повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за тел. (099) 723-16-99. Також доводимо до відома операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу, а також у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області», — йдеться у повідомленні.