У метрополітені Дніпра стартували ремонти вагонів

У дніпровському метрополітені стартували ремонти вагонів. Фарбують короби та плінтуси, монтують LED-освітлення, а також встановлюють нові елементи оздоблення салону. Такі роботи проводять згідно з планом на рік. Першочергово ремонтують ті вагони, в яких під час технічних оглядів виявили несправності. Усе задля того, аби покращити якість перевезення дніпрян.

«У вагоні 2535 нещодавно провели середній ремонт: демонтували та змонтували дверне підвішування та провели ревізію дверних циліндрів, замінили пластик та виконали лакофарбові роботи. Також монтуємо на кузов цифри вагона і готуємо на заміну бортову сигналізацію. З планів – ще замінимо освітлення на сучасне та енергоефективне LED», – зазначив старший майстер відділення капітального ремонту служби рухомого складу та капітальних ремонтів КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Олег Петрошак.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Загалом за минулий рік метро Дніпра перевезло понад 3,5 млн пасажирів та здійснило 52 тис. рейсів. Щодо робіт, то капітально було відремонтовано 4 вагони.

«Також капітально відремонтували два ескалатори на станціях метрополітену. Щодо планів, то цього року плануємо капітально відремонтувати ескалатор на станції «просп. Свободи», також почнемо ще один, але роботи там завершимо у 2024 році. Щодо вагонів, то наразі в нас проходить середній ремонт вагона 2535, і вже наступного місяця почнемо його випробовувати. Якщо він пройде усе успішно, то одразу поставимо на лінію. Крім цього, плануємо виконати середній ремонт у ще одному вагоні. Ремонти рухомого складу виконуються згідно з планом для безпеки й комфорту пасажирів», – зазначив технічний директор (головний інженер) КП «Дніпровський метрополітен» ДМР Тарас Шевченко.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!