У Нікополі пройшла традиційна акція «Писанкове дерево»

Напередодні Великодня у Нікополі пройшла традиційна щорічна акція «Писанкове дерево». 30 квітня на алеї, що за будівлею міської ради, панувала справжня святкова атмосфера. Про це пише прес-служба Нікопольської міської ради.

Учні нікопольських шкіл з метою збереження національних традицій народного мистецтва створили безліч писанок у різних творчих техніках та оздобили ними власноруч виготовлені дерева. Саме ці арт-об’єкти і стали головною прикрасою свята. Мешканці міста з задоволенням розглядали писанки, спілкувалися з їх авторами та фотографувалися поруч з пасхальними деревами.

Також подарунок для жителів підготували нікопольські митці Тетяна Максимчук та В’ячеслав Гуденок. Вони презентували скульптурну композицію «Древо життя» та велику святкову писанку, оздоблену традиційними орнаментами.

Наймолодші гості свята мали змогу переглянути лялькову виставу про Великдень. Під час святкового дійства для всіх бажаючих проводилися різноманітні майстер-класи і конкурси.  Вперше нікопольці мали змогу розважити себе картингом.

Добавить комментарий