У Нікополі зібрали алкогольний «врожай»

4 квітня правоохоронці у Нікополі вилучили 90 пляшок алкогольних напоїв та 1 кегу пива на 50 літрів, повідомляють у прес-службі поліції.

Зокрема, правоохоронці виявили в кафе на вул. Електрометалургів в районі автовокзалу продаж алкогольних напоїв без відповідної ліцензії. Крім цього, в магазині не було куточку споживача та дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності. За даним фактом було складено адміністративний протокол за ч.1 ст.155 КУпАП.

Також за даним фактом складено адміністративний протокол за ст. 156 ч.1 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) кодексу України про адміністративні правопорушення. Вилучено 90 пляшок алкогольних напоїв та 1 кегу пива на 50 літрів.

Крім цього, поліцейські задокументували факт продажу пива неповнолітнім, за що відносно бармена закладу було складено адміністративний протокол за ч.2 чт.156 КупАП (продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років), що тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.