У Нікопольському краєзнавчому музеї відкрили залу археології

Нікополь належить до числа історичних міст України. Тому збереження пам`яті про всі періоди нашої славетної історії, без перебільшення, можна назвати дуже важливою та відповідальною справою. Особливо сьогодні, коли починають втілюватися в життя проекти та програми, спрямовані на становлення Нікополя як всеукраїнського центру скіфської та козацької історії.

Відкриття зали археології, приміщення для якої було відремонтовано за рахунок місцевого бюджету,  відбулось 11 березня. Ця подія викликала велику зацікавленість не тільки серед місцевих істориків і краєзнавців, але й серед багатьох нікопольців і навіть гостей міста. Число відвідувачів Нікопольського краєзнавчого музею, без сумніву, найближчим часом помітно збільшиться.

Розміщенні в археологічній залі експонати розповідають про історію нікопольського краю від кам`яного віку до XIV-XV ст. Кожний розділ експозиції відповідає певній історичній добі.
За словами директора Нікопольського краєзнавчого музею Олександра Кушнірука, виставкова зала, яка присвячена археології та давньої історії краю, стане постійнодіючою. У подальшому планується завершити обладнання фронтальної стіни цієї зали, де буде встановлено монітор та зроблено місце для проведення прес-конференцій. В археологічній залі будуть проводитися наукові конференції та семінари, екскурсії та лекції з історії Нікопольщини.

За матеріалами прес-служби Нікопольської міської ради

Добавить комментарий