У обласному бюджеті на впровадження енергозбереження передбачено близько 26 мільйонів гривень

Цінність енергоресурсів і важливість їх заощадження — неймовірно актуальна тема для України, адже ми постійно залежимо від закордонних постачальників енергетичних ресурсів. Популяризація цього питання була покладена в основу роботи україно-німецького проекту «Енергоефективність у громадах». Повідомили у прес-службі обласної ради.

img_1046

Проект функціонує вже півроку, і за цей час було проведено багато інформативних заходів, які допомагають налагодити зв’язки між громадськістю, підприємцями, місцевою владою та комунальними установами. Взаєморозуміння та налагоджені контакти сприяють продуктивній співпраці та швидкому запровадженню енергозберігаючих технологій.

img_1071

 «Сьогодні багато розмов про енергозбереження, енергоефективність, але, на жаль, дуже мало саме діалогу. За допомогою діалогу ми можемо врахувати велику кількість різноманітних думок та напрацювань і поєднати їх в реально працюючі програми провадження енергоефективності», — зазначив заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату з ЖКГ та комунальної власності, Валерій Безус.

«Енергоефективність – це не тільки заміна вікон чи утеплення будинків, енергоефективність повинна стати стилем життя кожного з нас. Кожен з нас може зробити вагомий внесок в енергетичну незалежність нашої країни, просто замінивши лампочку на енергозберігаючу або перейшовши на альтернативні засоби опалення. Саме на пошуки та впровадження способів енергозбереження в обласному бюджеті наступного року передбачено близько 26 млн грн», — зауважив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Добавить комментарий