У одній із відомих дніпровських «свічок» завдяки Тетяні Ричковій запрацював ліфт

Завдяки народному депутату, голові Дніпровської міської організації БПП «Солідарність» Тетяні Ричковій у дніпровській багатоповерхівці по проспекту Героїв,1 відремонтували ліфт. Цей 28-поверховий будинок у місті знають як одну із двох «свічок», перших хмарочосів Дніпра.

Два із половиною роки тут не працював один із ліфтів, а для такого будинку як цей, працюючі підйомники – життєва необхідність. За допомогою мешканці звернулися до Тетяни Ричкової, свого народного депутата. З державного бюджету на місто виділили цільову субвенцію у розмірі 400 тисяч гривень на ремонт ліфту у хмарочосі.

Тетяна Ричкова_ліфт

2 листопада Тетяна Ричкова зустрілася із мешканцями будинку, аби проінспектувати оновлений підйомник та поспілкуватися про інші нагальні питання. «Ремонт ліфту дуже полегшив нам життя. Є поверхи, на які інші підйомники взагалі не їздять, а цей піднімається якраз туди.  Особливо радіють наші бабусі. Ми вдячні Тетяні Ричковій, бо крім неї нам ніхто не брався допомогти. А вона віднайшла кошти, і ліфт працює»,  — розповіла одна із мешканок будинку, Лілія.

Також люди передали звернення щодо завершення утеплення будинку, яке тривало 1,5 роки, проте так і не завершилось. Непокоїть людей і стан покинутих будматеріалів, і те, що їх з цього приводу не чують.

Тетяна Ричкова_ліфт

 Тетяна Ричкова разом з мешканцями  оглянули і прибудинкову територію та  визначились із подальшими спільними кроками. Зокрема, йдеться про вирішення питання щодо завершення утеплення будинку, а також розміщення сучасного дитячого майданчика неподалік від багатоповерхівки.

Як повідомлялося раніше,  цьогоріч коштом депутатської субвенції Тетяни Ричкової також облаштовано дитячі майданчики на ж/м Придніпровськ та у одному із міських парків – «Зеленому Гаю». Також продовжується реконструкція площі у Придніпровську, кошти депутатської субвенції на яку були переведені на рахунки міста у повному обсязі.