Дівчина з Дніпропетровщини виховує свою особливу трійню (Фото)

У серпні ЗМІ України розповідали історію неповнолітньої Вікторії Семеноги з Дніпропетровщини, яка у свої 17 років народила трьох дівчат з рекордно низькою вагою – від 820 г до 1,3 кг. На той час 17-річний батько дівчаток утік, щойно дізнався про трійню. Як повідомляється на ФБ-сторінці Верхньодніпровського району, дівчатка Мирослава, Домініка та Стефанія вже підросли — їм майже 5 місяців.

В інтерв’ю «КП в Україні» Віка розповіла, що сьогодні загальна вага дівочої трійні — близько 15 кг, адже дівчатка добре їдять і сплять. Єдине чого не вистачає так це суміші, бо малеча підросла і їх перевели на іншу, якої у Верхньодніпровську майже не буває. Останнім часом зазнали змін і її відносини з батьком трійні, який після телепередачі визнав своє батьківство та почав допомагати донечкам. Але будувати сімейні відносини Віка з ним не хоче, більше покладається на власні сили.

Віка так говорить про своїх дівчаток на сторінці в Інстаграмі: «Вони мої карапузики. Не уявляю своє життя без вас мої найдорожчі і найрідніші. Нехай не висипаюся, нехай не завжди є час поїсти або прийняти душ, але цей час не витрачається даремно, я віддаюся повністю вся своїм дітям, яких люблю більше життя, і, які люблять мене таку, яка я є. Моя сім’я — це мої діти! І іншої мені не потрібно. Без них не уявляю свого життя. Вони мої самі-самі!!!»

І хоча представник влади на телепередачі на всю країну пообіцяла дівчині допомогу з житлом, обіцяного житла Віка поки не отримала. Але все таки плекає надію, що свою обіцянку влада стримає. Зараз молода мама знімає невелику хатинку, платить за неї з тих скромних грошей, які виділяються на дітей, і того, що перераховують на картку небайдужі люди. Завдяки останнім Вікторія і знайшла житло, адже після виписки з пологового будинку їй просто нікуди було йти: невеликий будиночок рідної бабусі в Верхньодніпровську, де дівчина жила до цього, не міг вмістити їх всіх.

Фото з соцмережі

та pixabay