У Павлограді ласували кашею і дивились на живого півня

Другий рік поспіль на центральній площі Павлограда проходить Різдвяний фестиваль світу, творчості та єднання «Різдвяна коляда». Традиційно, фестиваль складається з декількох локацій: дві сцени для виступаючих колективів, намети, в яких можна погрітися і взяти участь в майстер-класах, локація «У самовара», ярмарок товарів народних майстрів.

Гості фестивалю ласували смачною кашею та гарячим чаєм, дивилися на виступи фольклорних колективів, які виконували колядки і просто українські народні пісні: ансамбль «Горлиця», хор ветеранів праці «Єднання», ансамбль з с. Булахівка «Козаки-запорожці», ансамбль «Співочі мальви», зразковий театр пісні «Колісаночкі» та інші.

Окремою номінацією у фестивалі стали різдвяні обряди, які демонстрували фольклорно-обрядовий театр «Вертеп Марії», естрадний театр «Елен», творче об’єднання «Чиста криниця», повідомляють у  пресс-службі міськради.

У наметі майстер-класів найменші гості фестивалю могли своїми руками зробити різдвяні вироби, і навіть подивитися на живого півня — символ року. Півника на свято принесли співробітники «Станції юних натуралістів». Всі учасники фестивалю отримали пам’ятні дипломи.

Добавить комментарий