У Павлограді стихійні ринки стали проблемою

Стихійні місця торгівлі у Павлограді лишаються серйозною проблемою. Мало хто з мешканців замислюється над тим, яку небезпеку несуть стихійні ринки.

У зв’язку з цим 23 березня у виконкомі Павлоградської міської ради була проведена нарада. Основним питанням роботи робочої групи в 2017 році – це впорядкування стихійної торгівлі, забезпечення безпеки мешканців міста від харчових отруєнь, а також приведення сезонної дрібно-роздрібної торгівлі овочами, фруктами та бахчевими  культурами  до єдиного естетичного вигляду.

За результатами проведеної наради було вирішено впорядкувати стихійну торгівлю шляхом встановлення стаціонарних торгових рядів з продажу овочей та фруктів на вул.Милосердова, вул. Озерній, вул. Західнодонбаській, повідомляють у прес-службі міськради.

Як наголошують експерти, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють, походження продуктів нікому не відоме. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. Придбання харчових продуктів на стихійних ринках – це ризик для власного  життя та життя своїх рідних. Купуючи у «стихійних» продавців харчові продукти, не треба сподіватися в котрий раз на вдачу. Навряд копійки, зекономлені вами, допоможуть купити здоров’я.