У Покровській громаді аграрії продовжують жнива

У Покровській громаді ситуація стабільна. Там вже прихистили майже 2.5 тис переселенців. Вчителі та школярі готуються до нового навчального року. Аграрії продовжують збирати врожай. Про це розповіла голова громади Світлана Спажева під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Вже 139-й день живемо у нових реаліях. Ситуація тривожна, але стабільна. Аграрії продовжують жнива. У Покровській громаді мешканцям надаються усі послуги – медичні, соціальні, адміністративні», – сказала Світлана Спажева.

Місцевий ЦНАП перевели на особливий режим роботи, додала голова Покровської селищної громади. Він працює без вихідних та святкових днів. Там можна отримати майже 200 адмінпослуг.

У громаді знайшли прихисток понад 2,5 тис переселенців. Їм допомагають продуктами харчування, засобами гігієни, одягом. Залучають до громадських робіт та пропонують вакансії на місцевих підприємствах.

«На початку війни з громади виїхало 10-15% мешканців. Зараз люди повертаються додому. Ми згуртовані. Щиро віримо у те, що все буде Україна», – зазначила голова Покровської громади.

Діти та вчителі готуються до нового навчального року. Із 1 вересня планують приступити до уроків майже 1950 школярів. Зокрема, вже зареєстрували майже 170 першокласників. Понад 20 – діти з родин переселенців.

Цьогоріч у Покровській громаді 115 випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. Серед них – 10 медалістів.