У Полтаві художник з Дніпра створив незвичайний мурал (Фото)

Художники з Дніпра чотири дні працювали над створенням муралу на стіні багатоповерхівки у мікрорайоні Садовий у Розсошенцях, пише Depo.Полтава з посиланням на Громадське ТБ. Полтава.

«На малюнку зображена жінка з новонародженим дитям серед квітів. Це символізує те, що жінка у затишку, комфорті та серед природи ростить своє дитя. Мені здається, що ця тема дуже добре підходить для нового мікрорайону. Перший мурал, який ми створили тут восени минулого року, також зображує мати з дитиною», — розповів художник з Дніпра Валерій Колор.

мурал

Над створенням масштабного графіті, площа якого 250 кв. м., три художники зі студії «ZdesRoy» працювали чотири дні в інтенсивному режимі. Говорять, що ведуть перемовини щодо створення вже третього муралу у Полтаві.

«Створювати мурали досить складно, тому що це дуже великий обсяг роботи. Доводиться працювати на вишках та підіймачах, які хитаються, що звичайно ж ускладнює процес створення картини», — розповів художник.

Для створення малюнків художники використовують спеціальну іспанську фарбу для стріт-арту, що стійка до будь-яких погодних умов. То ж те, що мурал ще довго радуватиме око полтавців, митці гарантують.

Фото vpoltave.info