У середмісті Дніпра відкрили Великоднє дерево побажань (фото)

У середмісті Дніпра відкрили Великоднє дерево побажань. Це композиція заввишки понад два метри, на яку усі охочі можуть вішати писанки і загадувати бажання. Святкова подія супроводжувалася виступами дитячих творчих колективів закладів позашкільної освіти.

Великоднє дерево побажань_Дніпро

«Великоднє дерево — давня традиція багатьох європейських країн. Ідея в тому, аби кожен охочий міг прикрасити дерево крашанкою і загадати бажання. Для нас усіх воно зараз єдине – українська перемога. Впевнена, що це дерево підсилить настрій містян, гостей міста. Також тут можна було придбати за донат розписані тубуси від знарядь, якими наші захисники нищать окупантів, а ще маленькі копії протитанкових їжаків.

Великоднє дерево побажань_Дніпро

Це все розписали народні майстрині наших закладів позашкілля разом з вихованцями. Усі кошти будуть передані на потреби 232 батальйону. Виступили колективи закладів позашкільної освіти зі святковою програмою.

Великоднє дерево побажань_Дніпро

Загалом вихованці наших закладів вже декілька тижнів готуються, аби привітати наших захисників і захисниць з Великоднем: розписали писанки, напекли пасок, зробили обереги і вже цими вихідними усе відправиться на передову», – розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла.

Великоднє дерево побажань_Дніпро

Дніпрянка Ірина Парінова теж долучилася до прикрашання Великоднього дерева побажань: «Повісила свою крашанку і загадала якнайшвидшої нашої перемоги. Усі ми її дуже чекаємо. І щоб обов’язково наші захисники повернулися до своїх домівок. Загалом чудовий, добрий захід вийшов. Дітки так гарно виступили. Настрій чудовий!».

Великоднє дерево побажань_Дніпро