У школах Дніпра встановлюють камери відеоспостереження (Фото)

У Дніпрі проводиться реновація будівель шкіл № 73, № 66, № 135, № 140, № 46. Реновація передбачає утеплення фасаду будівлі, капітальний ремонт даху, заміну вікон на енергоощадні металопластикові. Крім цього, виконується благоустрій території, замінюють огорожу. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Наразі згаданий проект впроваджується у школах та навчально-виховних комплексах № 7, № 106, № 148. На ці заклади у міському бюджеті передбачено 90 млн грн. Ще близько 180 млн грн мають намір виділити на реновацію у школах № 105, № 123, № 124, №15,дитсадку № 200 та навчально-виховному комплексі № 33. Роботи планують розпочати вже цього року.

У школі № 73 реновацію завершили минулого року. А на початку поточного встановили камери відеоспостереження та турнікети в рамках програми «Безпечна школа». Загалом ця програма охопила вже 14 закладів освіти.

«Учні школи мають пластикові пропускні картки, за допомогою яких вони заходять до школи і виходять через турнікети. Працюють камери відеоспостереження. Зараз завдяки таким заходам у школі створено цілком безпечні умови для перебування та навчання», – сказав директор закладу Сергій Петьков.

Цього року програму «Безпечна школа», планується впровадити ще у близько 30 школах, а до 2022 року – в усіх закладах освіти Дніпра.