У Синельниковому почали капремонт школи

У Синельниківській середній школі №7 Дніпропетровської області розпочався капітальний ремонт. Після завершення робіт там у теплі і комфорті навчатимуться майже 400 дітей, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«У 2017 році плануємо реконструювати 25 шкіл. Оновлюємо навчальні заклади, які не бачили ремонту десятиліттями. Діти мають навчатися в комфортних умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Необхідність капремонту у Синельниківській СШ № 7 назрівала давно, зазначила директор закладу Галина Сіроух.

«Приміщення школи зношене і потребує реконструкції. Після цього капремонту тут стане більш затишно та зручно для учнів і педагогів», – розповіла Галина Сіроух.

Будівельники укріплять фундамент, полагодять покрівлю, утеплять фасад, замінять двері та поставлять 150 нових вікон. Після цього у школі стане значно тепліше – енергоефективність будівлі підвищиться на 35 відсотків.

Також у навчальному закладі відремонтують два спортзали, один з яких не використовувався через незадовільний стан. У сучасних умовах тренуватимуться не лише учні цієї школи, а й вихованці синельниківських спортивних секцій.

«Хочу подякувати команді Валентина Резніченка за ремонт у нашій школі. Сподіваємося, комфортні умови покращать результати навчання», – сказала представник батьківського комітету Світлана Рерук.

Усі роботи планують завершити до кінця 2017 року.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!