У Слобожанській громаді відбувся цікавий квест-гра (фото)

Слобожанська бібліотека, яка знаходиться у Дніпровському районі Дніпропетровської області, гостинно зустрічала учнів 4-В класу КЗ «Слобожанська загальноосвітня школа №2 Слобожанської селищної ради» на квест-грі «Рідна мова – багатство моє». Цей захід проводився з метою поглибити й розширити знання про українську мову, повідомляють на сторінці “Слобожанська громада” у соціальній мережі Facebook.

Слобожанська громада_квест

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Учасники квесту пригадали найяскравіші зразки народної мудрості, були активними в конкурсах та вікторинах.

Слобожанська громада_квест

Учням було дане основне завдання – відшукати ключі-склади-букви до потрібного слова та скласти його. Щоб виконати його, діти пройшли низку задач, серед яких – довершити давнє українське слово «КОЛО», додаючи до нього закінчення, тим самим утворити нові слова. А також із величезного списку прізвищ вибрати ті, що походять від професії.

Слобожанська громада_квест

Протягом заходу звучала щира, рідна, казкова, барвиста українська мова. Пройшовши всі випробування, завдання було виконано – слова знайдені: «Рідна мова українська – мелодійна, чарівна».

Слобожанська громада_квест

Але найбільше юним читачам сподобалися нові дитячі книжки від Українського інституту книги, які надійшли до бібліотеки нещодавно.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!