У Дніпрі реорганізують деякі спортивні школи

У Дніпрі 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шість з них планують приєднати до інших закладів. Реорганізація торкнеться дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 4, № 11, № 12, № 13, а також спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор» і комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо». Таким чином у місті буде 21 базова спортивна школа.

При об’єднанні буде збережено увесь тренерсько-викладацький склад, вихованців. Реорганізація торкнеться лише адміністрації закладів. Об’єднуються ті спортивні школи, які не мають власної повноцінної бази для тренування і дублюють види спорту інших ДЮСШ зі своєю відповідною базою.

Наприклад, спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор» не має власної бази і дублює вид спорту спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3, яка має найкращу спортивну інфраструктуру в Україні.

Усі спортивні школи, які об’єднуються, територіально залишаються на своїх місцях. Така реорганізація дозволить створити профільні, базові спортивні школи. А через зменшення фінансування на адміністративні витрати – оновлювати обладнання, інвентар, ремонтувати спортивні зали тощо.

На проведення об’єднання спортивних шкіл у Дніпрі є відповідний лист-погодження від Міністерства молоді і спорту України.

Так, наприклад, через реорганізацію усі види єдиноборств та боксу приєднають до дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств.