У Слобожанському завершується будівництво спорткомплексу

У Слобожанському зводять сучасний спорткомплекс площею у майже 3 тис кв метрів. Це перший такий спортивний об’єкт у селищі. Його здадуть вже у цьому році, розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Створюємо комфортні умови для занять спортом. Зводимо в області стадіони, спорткомплекси, басейни, – розповів Валентин Резніченко. – Цьогоріч здаємо вже першу чергу Слобожанського спорткомплексу. Його зводимо спільно з місцевою громадою. Мешканці селища матимуть потужну базу для занять спортом, проведення змагань».

Будівельники вже звели усі три поверхи будівлі. Всередині облаштовують великий зал для проведення змагань, кімнати для занять фітнесом, гімнастикою, шейпінгом, йогою, «тренажерку».

«Повноцінного спортивного об’єкту у нас ніколи не було. У школі, де раніше тренувалися, було мало місця. Гру доводилося часто призупиняти – м’яч бився об стелю. Тепер він може до неї і не долетіти – масштаби залу вражають», – поділився місцевий волейболіст Віталій Гладиш.

У спорткомплексі також розмістять сауну, масажні кабінети, сучасні душові та роздягальні, поруч із закладом будують зелені зони, зручні стоянки.

«Це буде, свого роду, оздоровчий центр для всіх. Та я радію, що нарешті дітям буде, де займатися. Підлога, кільця, м’ячі… Все на європейському рівні. Це дійсно нові умови для тренувань, а відтак – нових досягнень», – сказав місцевий баскетболіст Микита Солобай.

Роботи на фініші.

Вже у наступному році будівельники зведуть поряд зі спорткомплексом плавальний басейн.