У центрі Дніпра затримали прикордонника-хабарника (Фото)

У Дніпрі співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах заступника начальника відділення прикордонної служби «Дніпро». Оперативники встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди за передачу стороннім особам інформації з обмеженим доступом, що є власністю держави. Повідомили у прес-службі СБУ.

Правоохоронці задокументували три епізоди отримання зловмисником хабарів на загальну суму дев`ять тисяч гривень. За неправомірну вигоду прикордонник збирав, перевіряв та передавав інформацію про осіб, транспортні засоби та вантажі, які перетинають державний кордон України, у тому числі стосовно осіб, причетних до вчинення терористичної діяльності.

Правоохоронці затримали посадовця у центрі Дніпра під час отримання чергового «траншу» у розмірі майже чотири тисячі гривень. Під час обшуків за місцем роботи та проживання заступника начальника відділення вилучено предмети і документи, що засвідчують протиправну діяльність.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення посадовцю підозри у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває. Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з Військовою прокуратурою, внутрішньою та власною безпекою Держприкордонслужби України.