У ЦНАПах Дніпропетровської області запустили послугу «єМалятко»

Послугу «єМалятко» вже запустили 49 ЦНАПів Дніпропетровської області. Ще 4 готуються до її підключення. Замість бігу різними інстанціями та нескінченних черг – 20 хвилин у центрі адмінпослуг.

Цифрову послугу «єМалятко» держава запустила минулоріч. Все – аби полегшити життя батькам немовлят. Сервіс дозволяє швидко оформити безліч документів, пов’язаних із появою на світ нового члена родини. Спочатку він був доступний лише для мешканців Дніпра та Кривого Рогу. Натомість тепер запрацював і в інших куточках регіону. Тепер ця послуга стала доступною навіть для мешканців найвіддаленіших населених пунктів».

За 9 місяців у Лівобережному та Правобережному офісах ЦНАПу Дніпра зручним сервісом вже скористалися майже півсотні людей.

Заяву на комплексну послугу «єМалятко» оформляє адміністратор на порталі «Дія». Батькам навіть не треба нічого писати. Вони мають лише перевірити внесені дані та поставити підпис. Отримати свідоцтво про народження можна вже наступного дня.

Нині на Дніпропетровщині ще 4 ЦНАПів готуються надавати послугу «єМалятко». У Марганці та Зеленодольській, Софіївській, Ляшковській територіальних громадах.

Онлайн-сервіс «єМалятко» – перша в Україні комплексна послуга з підставою «життєва подія». Вона дозволяє оформити свідоцтво про народження дитини, її громадянство, державну допомогу при народженні дитини. А ще – отримати індивідуальний податковий номер, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та інші документи.