У Великомихайлівській громаді жінка загинула, взявши в руки ворожу міну

Мешканка Великомихайлівської громади Дніпропетровської області взяла в руки касетну міну, яка залишилася після ворожого обстрілу. Вибухівка здетонувала. Жінка загинула.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. Та наголосили: в жодному разі не можна торкатися підозрілих знахідок.

 «Днями в регіоні загинули батько й син, які несли касетний снаряд додому. Тепер маємо ще одну жертву. Ракети з касетними мінами прилетіли до Великомихайлівської ТГ з Донецької області. Вибухівку взяла до рук місцева мешканка. Вона здетонувала. Вкотре наголошую: побачили підозрілий предмет – не торкайтеся його», – підкреслила начальниця управління цивільного захисту Дніпропетровської ОВА Тетяна Куряченко.

Вона додала: небезпечними можуть бути не лише предмети, схожі на вибухівку. А й навмисне залишені в громадських місцях. Замасковані, наприклад, під дитячі іграшки, пакунки, згортки, коробки.

Побачили таку знахідку, дотримуйтеся правил безпеки. Відгородіть місце навколо підозрілого предмета. Відведіть подалі людей. Терміново повідомте до Служби порятунку або поліції – 101 чи 102.  Знешкоджувати міну мають право тільки піротехніки.