У заповіднику Кенії народилася зебра з незвичайним забарвленням
У заповіднику Масаї-Мара (Кенія) народилася чорна зебра, яка унікальна своїм забарвленням. Тварина темніша за інших видів цієї рідкісної породи, з крапочками на боках замість смужок. Незвичайне лоша помітив гід-фотограф Ентоні Тіра, повідомляє “Радіо Максимум”.
Унікальна зебра відразу привернула увагу фотографів і туристів, які приїхали подивитися на осінню міграцію антилоп гну. Біля річки в заповіднику, де бачили лоша зібралися сотні туристичних фургонів, а його фото з’явилися в соціальних мережах.
“Спочатку я подумав, що це була зебра, яка була спіймана і позначена для міграції. Я був здивований, коли вперше побачив це”, – зазначив фотограф Тіра. Чоловік також додав, що, швидше за все, лоша страждає меланіновим розладом.
https://www.facebook.com/toshawildsafaris/videos/914216865622108/