Українка Софія Тарасова підкорила Голівуд (відео)

У Голлівуді відбувся міжнародний Чемпіонат з виконавською виду мистецтва (WCOPA), де юна українка Софія Тарасова не тільки гідно представили країну, але привезла золоті нагороди, повідомляє “Обозреватель”.

Щорічно Лос-Анджелес збирає юних талантів з усього світу, щоб довести – майбутнє шоу-бізнесу за молодим поколінням. Адже Міжнародна Олімпіада Талантів за підтримки Арнольда Шварценеггера єдина, яка відкриває дорогу до Голлівуду у таких категоріях як: вокал, танець, акторська майстерність, вільний жанр, інструментальна музика та індустрія моди.

София Тарасова

– Як професійний актор, я знаю, що для уосконалення навичок необхідні дисципліна і прагнення. Світовий Чемпіонат Виконавчих Видів Мистецтв з року в рік випускає велику кількість професіоналів і щедро сприяє артистичним традиціям світу, – коментує кінозірка і екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.
Не дивлячись на всю суворість світового конкурсу, найважче завоювати нагороди у категорії по вокалу. Основна складність полягає в тому, що у кожного учасника лише одна хвилина для виконання пісні, а вкластися у цей час та показати себе досить непросто, тим більше коли у спину дихають 64 країни-конкурсанта.

Популярна виконавиця Софія Тарасова довела, що немає нічого неможливого і завоювала цінні нагороди у двох категоріях – вокал і модель. Поповнивши вже велику колекцію нагород з-за океану трьома золотими медалями із вокалу і сріблом у модельному конкурсі, поступившись місцем приймаючій стороні – дівчині з США.

София Тарасова

Але і на цьому сюрпризи ще не закінчуються, адже кращі продюсери американського шоу-бізнесу не змогли залишитися байдужими до міжнародних досягненням переможниці “SanRemo”, “Дитячої Нової Хвилі” та срібла “Eurovision Junior”, і вручили Софії почесну премію “Junior Industry Award” за її вагомий внесок д індустрії.

“Це був неймовірний конкурс такого масштабу, де мені довелося взяти участь у декількох категоріях. Виступати в якості виконавиці я звикла ще з раннього віку, а ось у ролі моделі – вперше! Але виявилося це не так страшно, – ділиться своїми враженнями Софія Тарасова. – Ми прилетіли до Голлівуду за тиждень до WCOPA, адже перед фіналом необхідно було пройти тренувальний табір і дізнатися всю кухню американського конкурсу. Але час пролетів неймовірно швидко, ми не встигли озирнутися, як я вже отримую нагороду “Junior Industry Award”. Було дуже приємно, що імениті професіонали шоу-бізнесу оцінили мою творчість і готові до співпраці в подальшому. Також я хочу подякувати всім, хто переживав за мене і підтримував в такі відповідальні моменти, це дуже цінно!”, – поділилася радістю переможниця.

 

Також в Чемпіонаті по виконавчим видам мистецтв участь брали Полліанна Рижак і Софія Науменко, які завоювали призові місця в молодшій категорії по вокалу.

Залишити відповідь