Українські археологи виявили унікальну знахідку (Фото)

Під час цьогорічних досліджень у Митрополичому саду Києво-Печерської лаври археологи виявили унікальну знахідку. Фахівці Центру консервації предметів археології проаналізують фрагменти будівельного розчину із мурів Печерського монастиря XII ст. Про це йдеться на офіційній сторінці Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” у Facebook.

Вивчати старовинні артефакти науковці будуть на підгрунті Меморанду про взаєморозуміння та співробітництво, підписаного між Центром та Заповідником. Документ передбачає цілу низку спільних заходів, спрямованих на розвиток дружніх звʼязків та збереження української культурної спадщини. Тож попереду заплановано чимало мистецьких та експозиційних проєктів, а також конференцій, семінарів, симпозіумів та майстер-класів, де сторони зможуть обмінюватися досвідом. П

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Комунальний заклад «ЦКПА» є науково-дослідною установою у сфері охорони культурної спадщини, підпорядкованою профільному департаменту Київська міська державна адміністрація – КМДА. Спеціалісти Центру проводять не лише консервації археологічних предметів, а й займаються просвітницькою, видавничою, науковою та дослідною роботами задля збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та археологічних пам’яток.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!