Українські розробники випустили гібрид Foursquare і WhatsApp

Команда українських розробників запустила iOS-додаток Spottle (Android-версія вийшла раніше). Про це пише AIN. Як повідомляє видання, самі розробники називають його поєднанням Foursquare і WhatsApp в одному додатку.

Це гео-месенджер, за допомогою якого користувачі зможуть писати в чати закладам навколо себе. На 6 травня додаток встановили вже понад 7000 користувачів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Додаток працює так: він отримує координати користувача і показує йому всі заклади поруч у вигляді списку чатів. У кожен чат можна написати, повідомлення прочитає оператор з команди стартапу. Це може бути питання, відгук або скарга, на які оператор відповість.

В майбутньому планується, що на них буде відповідати адміністрація закладу: таку функцію вже тестують з власниками кафе і ресторанів в Дніпропетровську.

Зараз до додатка підключилися 12 закладів.

Користувачеві також дають доступ до відгуків, фото закладів, меню, розкладу фільмів в кіно і т.д. Базову інформацію можна отримувати в чаті і за допомогою інтерфейсу-бота: наприклад, натиснувши на кнопку “фото”, користувач отримає випадкове фото закладу у відповідь.

Додаток безкоштовний, заробляти команда планує на продажу закладам статистики відвідувань, чату для відповідей на питання людей.

Джерело: Економічна правда

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь