Український школяр отримав лист від королеви Єлизавети ІІ

10-річний школяр із Запоріжжя Савелій Васильєв отримав лист від королеви Великої Британії Єлизавети ІІ у відповідь на звернення-прохання розповісти про життя у Букінгемському палаці. Пише Радіо Максимум.

Савелій Васильєв зізнався, що давно цікавився культурою Британії, багато читав про королеву, але відповідей на всі питання, які його цікавили, отримати не міг, тому й надіслав листа Єлизаветі ІІ.

«Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букінгемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з шести тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо», – сказав Савелій.

За його словами, через деякий час після відправлення листа він отримав від королеви Великої Британії офіційну відповідь: лист, підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс, – подяка королеви за інтерес до королівської родини та англійської культури.

Сам лист, як зазначив школяр, надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букінгемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки. Разом з посланням від королеви Великої Британії запорізький школяр отримав також кілька інформаційних ліфлетів з Букінгемського палацу.