Український собака має власний автомобіль

Черкаський собака має власний автомобіль – господар замість будки облаштував житло для тварини у старому “Запорожці”. Пише 5 канал.

Три роки тому Джек жив просто неба. Нині – мешкає у власній автівці. “Він такий хлопець-альфонс. Всіх дівчат тут обхажує. І в мене теж там такса, він якось з’явився і я думав, що дівчина погуляє – то він і піде собі. Так він і залишився у мене, спочатку спав під під’їздом”, – розповідає власник собаки.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Покинути напризволяще безпритульного пса Володимир Пучка не зміг. Вирішив облаштувати йому прихисток. Замість будки віддав під помешкання свій старенький “Запорожець”, який роками стояв під будинком. Нині дворняга – улюбленець усіх сусідів. Гуртом його і годують.

“Він з усіма собаками ладнає, грається, гуляється. Якщо у собак бувають якісь сутички, бійки, то він не встряє. Осторонь поглядає на все це, така самостійна і лагідна собака”, – розповідає мешканець будинку Ярослав.

Джек самотужки відчиняє двері “Запорожця” і зазвичай займає водійське місце. Звідти і стежить за порядком у дворі. Як каже Володимир Пучка: “Не полюбляє питущих. Вони там на лавочці бувають, то він трохи їх ганяє. Шумлять, кіпішують – то буває погавкає на них, поставить на місце”.

Господар каже, що для такого пса і “Запорожця” – не шкода.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!