Укрпошта випустила конверт до 100-річчя Національної академії внутрішніх справ

Укрпошта у співпраці з Національною академією внутрішніх справ ввела в обіг конверт з оригінальною маркою, присвячений 100-річчю навчального закладу.

Урочисте спецпогашення конверту відбулося у виші за участю ректора Національної академії внутрішніх справ, генерала поліції другого рангу Володимира Чернєя, директора з питань безпеки Укрпошти Анатолія Назаренка, начальника управління філателістичної продукції Укрпошти Наталії Мухіної.

Конверт відображає навчання та участь здобувачів у заходах вишу: фото курсантів під час занять із експертно-криміналістичної й тактичної підготовки, прапороносців парадного розрахунку та учасниць Національного ансамблю барабанщиць під час урочистостей, а також вихованців Юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва, які в майбутньому планують вступити до академії.

На марці зображено фасад центрального корпусу академії. Тираж конверту складає 350 тисяч примірників. Номінальна вартість поштової марки зазначена латинською літерою V, що відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 50 г в межах України.